Хіти: 2280

Медовий пряник-листівка на річницю стосунків

Артикул: Л4208
Кількість
Вага пряника - 900 г. Начинка - фруктове повидло
110.00 грн

Що подарувати на річницю стосунків?

Пропонуємо вам цікавий варіант – медовий пряник-листівку.

Такий подарунок можна зробити на будь-яку річницю будь-яких стосунків, особливо, коли хочеться відзначити не ювілейну дату.

 

Ось цей медовий пряник -  гарний подарунок коханому і коханій на кожну річницю ваших стосунків: наприклад, на цьому прянику вказано, що пара відзначає «Три роки кохання». 

 

Ми можемо написати на нашій смачній листівці і ваш вітальний текст, віршований, чи прозовий, що буде особливо приємно тому, для кого призначено подарунок. Єдине обмеження - довжина тексту, який може містити не більше 4 недовгих рядків.

 

Ці подробиці ви можете повідомити менеджеру нашої інтернет-крамниці під час уточнення параметрів замовлення.

 

Пряник-листівка на річницю стосунків виготовлений зі спеціально підготовленого медового тіста, з додаванням спецій, що створюють неймовірний смак і незабутній приємний аромат, тож такий подарунок справить враження.

 

Ця медова листівка двошарова, з начинкою. Додавання начинки між двома медовими коржами робить солодкий подарунок мяким, смакувати яким буде одне задоволення і вашому коханому, і вашій коханій, а такі гарні емоції допоможуть перетворити таку важливу для вас річницю стосунків на справжнє свято. 

 

Смачна листівка покрита цукровою харчовою поливою. Ми дбаємо про те, щоб смакові властивості пряника зберігалися якомога довше, для чого упаковуємо його у прозору харчову плівку.

 

Замовлений вами подарунок пряник-листівка на річницю стосунків буде виготовлено безпосередньо для вас протягом кількох днів, тож ви отримаєте виріб відмінної свіжості.

 

Ми відправимо смачну листівку, пряник на річницю стосунків вже на третій день після замовлення, тому просимо вас врахувати цю обставину, щоб встигнути вчасно з подарунком для вашої коханої чи коханого.