Хіти: 2261

Медовий пряник-листівка в червоно-білих тонах "Серце для молодят"

Артикул: Л4205
Кількість
Вага пряника - 800 г. Начинка - згущене молоко
100.00 грн

Медовий пряник, оригінальна смачна листівка з днем весілля і з привітанням «Серце для молодят» створено спеціально для цього важливого дня у житті молодих людей.

 

Ми нанесли на неї наш оригінальний текст авторства Віктора Чубенка, який із задоволенням зацитуємо:

 

В своє кохання вірте, як в молитву,

Ідіть удвох, турботою зігріті,

І доля вручить вам найвищий титул

Найщасливішої родини в цілім світі.

 

Ми з радістю нанесемо і ваше привітання з днем весілля на цю смачну листівку, звісно, вказавши і імена молодят.

Єдине обмеження - довжина тексту, який може містити не більше 4 недовгих рядків. 

Деталі ви можете обговорити з менеджером нашого інтернет-магазину під час уточнення параметрів замовлення.

 

Смачна листівка «Серце для молодят» випечена зі спеціально підготовленого медового тіста, з додаванням прянощів, що створюють неймовірний смак і незабутній приємний аромат.

 

Медова листівка-пряник «Серце для молодят» двошарова, з начинкою. Додавання начинки між двома медовими коржами робить виріб неймовірно смачним і мяким, тому ця смачна листівка з привітанням з днем весілля стане одним суцільним задоволенням.

 

Медова листівка-пряник «Серце для молодят» покрита цукровою поливою з додаванням харчових барвників. Ми оформили цю листівку з привітанням у символічних кольорах, повязаних з днем весілля: білий колір тут – символ незайманості, червоний – символ палкого кохання.

 

Ми дбаємо про те, щоб смакові властивості листівки-пряника «Серце для молодят» зберігалися якомога довше, для чого упаковуємо його у прозору харчову плівку, яку перев’язуємо кольоровою стрічкою. Таке ошатне упакування створює цілісний образ подарунку.

 

Замовлену смачну листівку «Серце для молодят» буде виготовлено безпосередньо для вас протягом кількох днів, тож ви отримаєте виріб відмінної свіжості.

 

Смачна листівка-пряник «Серце для молодят» буде відправлена на вашу адресу вже на третій день після замовлення, тому просимо вас врахувати цю обставину, щоб вчасно встигнути з привітанням з днем весілля.