Хіти: 2277

Медовий пряник-листівка в пастельних тонах "З Днем народження"

Артикул: Л4207
Кількість
Вага пряника - 1000 г. Начинка - згущене молоко
120.00 грн

Хочете зробити оригінальний подарунок до дня народження? Солодка листівка пряник якраз і стане таким незвичним оригінальним подарунком.

І, зауважте, вам вже не потрібно шукати додаткові подарунки, адже наша смачна листівка в пастельних тонах - це водночас і подарунок, і привітання. 

 

Ми можемо написати на нашій смачній листівці і ваш вітальний текст, віршований, чи прозовий, вказавши, наприклад, ім'я того, хто святкує свій день, та інші слова, які ви б хотіли йому написати. Єдине обмеження - довжина тексту, який може містити не більше 4 недовгих рядків.

 

Ці подробиці ви можете повідомити менеджеру нашої інтернет-крамниці під час уточнення параметрів замовлення.

 

Пряник-листівка в пастельних тонах "З Днем народження" виготовлений зі спеціально підготовленого медового тіста, з додаванням спецій, що створюють неймовірний смак і незабутній приємний аромат.

 

Ця смачна медова листівка двошарова, з начинкою. Додавання начинки між двома медовими коржами робить наш виріб неймовірно мяким, смакувати яким – одне задоволення. 

 

Смачна листівка "З Днем народження" покрита цукровою харчовою поливою. Ми дбаємо про те, щоб смакові властивості пряника  зберігалися якомога довше, для чого упаковуємо його у прозору харчову плівку.

 

Замовлений вами пряник-листівка "З Днем народження" буде виготовлено безпосередньо для вас протягом кількох днів, тож ви отримаєте виріб відмінної свіжості.

 

Ми відправимо смачну листівку, пряник "З Днем народження", вже на третій день після замовлення, тому просимо вас врахувати цю обставину, щоб встигнути вчасно з подарунком на ваше свято.