Хіти: 2202 | Рейтинг:

Медовий пряник-листівка "З Днем автомобіліста"

Артикул: Л4213
Кількість
Вага пряника - 1000 г. Начинка - згущене молоко
120.00 грн

Хочете зробити оригінальний подарунок до дня автомобіліста? Солодка листівка "З Днем автомобіліста" якраз і стане таким незвичним оригінальним подарунком.

 

І, зауважте, вам вже не потрібно шукати додаткові подарунки, адже наша смачна листівка - це водночас і подарунок, і привітання.

 

Ми можемо написати на нашій смачній листівці і ваш вітальний текст, ім'я того, хто святкує свій день, та інші слова, які ви б хотіли йому написати. Єдине обмеження - довжина тексту, який може містити не більше 4 недовгих рядків.

 

Ці подробиці ви можете повідомити менеджеру нашої інтернет-крамниці під час уточнення параметрів замовлення.

 

Пряник-листівка "З Днем автомобіліста" виготовлений зі спеціально підготовленого медового тіста, з додаванням спецій, що створюють неймовірний смак і незабутній приємний аромат.

 

Ця смачна медова листівка двошарова, з начинкою. Додавання начинки між двома медовими коржами робить наш виріб неймовірно м’яким, смакувати яким – одне задоволення.

 

Смачна листівка "З Днем автомобіліста" покрита цукровою харчовою поливою. Ми дбаємо про те, щоб смакові властивості пряника зберігалися якомога довше, для чого упаковуємо його у прозору харчову плівку.

 

Замовлений вами пряник-листівка "З Днем автомобіліста" буде виготовлено безпосередньо для вас протягом кількох днів, тож ви отримаєте виріб відмінної свіжості.

 

Ми відправимо смачну листівку, пряник "З Днем автомобіліста", вже на третій день після замовлення, тому просимо вас врахувати цю обставину, щоб встигнути вчасно з подарунком на ваше свято.

 

А якщо хочете викликати справжню дитячу радість у того, кому готуєте подарунок, то у нашій крамниці є ще й симпатичний пряничний автомобільчик, який можна за бажанням додатково розписати кольоровою поливою.

 

Якщо ж ваш знайомий автомобіліст - чоловік, не забудьте привітати його з іншими святами, наприклад, з Днем козацтва, до цієї події у нас є спеціальний вітальний пряник.

 

І не забудьте за інші приводи для вітання, наприклад, День народження. До цих подій Ви можете замовити пряник з Вашим текстом, у якому викладете всю Вашу любов до того, кому даруєте.

Відгук
Залишити відгук
Ім`я
E-mail
Текст коментаря
Оцінка для продукту