Хіти: 4216 | Рейтинг:

Пряник-листівка "З Днем народження донечки"

Артикул: Л4206
Кількість
Вага пряника - 900 г. Начинка - згущене молоко
110.00 грн

Наші замовники вирішили зробити оригінальний подарунок своїм друзям і привітати їх з днем народження донечки, тож ми втілили їхню ідею, а одночасно пропонуємо і вам скористатися чудовою нагодою привітати друзів з днем народження їхньої дитини.

І, зауважте, вам вже не потрібно шукати додаткові подарунки, адже наша смачна листівкапряник "З Днем народження донечки" - це водночас і подарунок, і привітання. 

 

Ми можемо написати на нашій смачній листівці і ваш вітальний текст, віршований, чи прозовий. Єдине обмеження - довжина тексту, який може містити не більше 4 недовгих рядків.

 

Ці подробиці ви можете повідомити менеджеру нашої інтернет-крамниці під час уточнення параметрів замовлення.

 

Пряник-листівка "З Днем народження донечки" виготовлений зі спеціально підготовленого медового тіста, з додаванням спецій, що створюють неймовірний смак і незабутній приємний аромат.

 

Ця смачна медова листівка двошарова, з начинкою. Додавання начинки між двома медовими коржами робить наш виріб неймовірно мяким, смакувати яким – одне задоволення. 

 

Смачна листівка "З Днем народження донечки" покрита цукровою харчовою поливою. Ми дбаємо про те, щоб смакові властивості пряника  зберігалися якомога довше, для чого упаковуємо його у прозору харчову плівку.

 

Замовлений вами пряник-листівка "З Днем народження донечки" буде виготовлено безпосередньо для вас протягом кількох днів, тож ви отримаєте виріб відмінної свіжості.

 

Ми відправимо смачну листівку, пряник "З Днем народження донечки" вже на третій день після замовлення, тому просимо вас врахувати цю обставину, щоб встигнути вчасно з подарунком на ваше свято.

Відгук
Залишити відгук
Ім`я
E-mail
Текст коментаря
Оцінка для продукту