Хіти: 3061

Медовий пряник-листівка з волошками "З ювілеєм"

Артикул: Л4201
Кількість
Вага пряника - 1000 г. Начинка - згущене молоко
120.00 грн

Що подарувати на ювілей - такого питання більше не існує, адже наша смачна листівка, пряник "З ювілеєм" - це водночас і подарунок, і привітання, яке ви сміливо можете зачитувати ювіляру.

 

Ця прянична листівка містить привітання з ювілеєм: «Прийміть вітання щирі, живіть в добрі і мирі», яке однаково приємно буде почути кожному ювіляру, і чоловікові, і жінці.

 

Якщо ж солодка листівка "З ювілеєм" , за вашим задумом, призначатиметься чоловікові, ми можемо вказати ім'я чоловіка, якщо жінці – ім’я жінки.

Можна додати і ювілейну дату, наприклад 50, 40, 30 тощо.

 

Крім того, ми можемо написати на нашій смачній листівці і ваш вітальний текст, віршований, чи прозовий. Єдине обмеження - довжина тексту, який може містити не більше 4 недовгих рядків.

 

Ці подробиці ви можете повідомити менеджеру нашої інтернет-крамниці під час уточнення параметрів замовлення.

 

Пряник-листівка  виготовлений зі спеціально підготовленого медового тіста, з додаванням спецій, що створюють неймовірний смак і незабутній приємний аромат.

 

Медова листівка "З ювілеєм" двошарова, з начинкою. Додавання начинки між двома медовими коржами робить наш виріб неймовірно смачним і мяким, смакувати яким – одне задоволення і чоловікові-ювіляру, адже чоловіки люблять солоденьке, і, особливо, жінці-ювілярці. 

 

Смачна листівка з волошками "З ювілеєм" покрита цукровою харчовою поливою. Ми дбаємо про те, щоб смакові властивості пряника "З ювілеєм" зберігалися якомога довше, для чого упаковуємо його у прозору харчову плівку.

 

Замовлений вами пряник-листівка "З ювілееєм" буде виготовлено безпосередньо для вас протягом кількох днів, тож ви отримаєте виріб відмінної свіжості.

 

Ми відправимо смачну листівку, пряник "З ювілеєм" вже на третій день після замовлення, тому просимо вас врахувати цю обставину, щоб встигнути вчасно з подарунком на ваше свято.