Хіти: 2180

Медовий пряник-листівка "Українське козацтво"

Артикул: Л4211
Вид: пряник-листівка
Пропозиція: виготовимо на замовлення
Подарунки для: справжніх козаків
До якого свята: День українськогго козацтва
Доставка: у всі міста України
Партії: роздріб, дрібний опт, крупний опт
Кількість
Вага пряника - 1000 г. Начинка - згущене молоко
120.00 грн

Хочете зробити оригінальний подарунок до дня українського козацтва?Пряник на День козацтва якраз і стане таким незвичним оригінальним подарунком. 

І, зауважте, вам вже не потрібно шукати додаткові подарунки, адже наша смачна листівка - це водночас і подарунок, і привітання. 

Ми можемо написати на нашій смачній листівці і ваш вітальний текст, ім'я того, хто святкує цей день, та інші слова, які ви б хотіли йому написати. Єдине обмеження - довжина тексту, який може містити не більше 4 недовгих рядків. 

Ці подробиці ви можете повідомити менеджеру нашої інтернет-крамниці під час уточнення параметрів замовлення. 

Пряник-листівка "Українське козацтво" виготовлений зі спеціально підготовленого медового тіста, з додаванням спецій, що створюють неймовірний смак і незабутній приємний аромат. 

Ця смачна медова листівка двошарова, з начинкою. Додавання начинки між двома медовими коржами робить наш виріб неймовірно м’яким, смакувати яким – одне задоволення. 

Смачна листівка "Українське козацтво" покрита цукровою харчовою поливою. Ми дбаємо про те, щоб смакові властивості пряника зберігалися якомога довше, для чого упаковуємо його у прозору харчову плівку. 

Замовлений вами пряник-листівка "Українське козацтво" буде виготовлено безпосередньо для вас протягом кількох днів, тож ви отримаєте виріб відмінної свіжості. 

Ми відправимо смачну листівку, пряник "Українське козацтво", вже на третій день після замовлення, тому просимо вас врахувати цю обставину, щоб встигнути вчасно з подарунком до Дня украънського козацтва.