Хіти: 2664 | Рейтинг:

Медовий пряник-листівка "Найкращій бухгалтерії"

Артикул: Л4204
Кількість
Вага пряника - 800 г. Начинка - згущене молоко.
100.00 грн

В Україні є багато професійних свят, які святкуються досить гучно людьми, причетними до цих професій. Одним з таких свят є День бухгалтера, який щорічно відзначається 15 липня.

 

Виберіть оригінальну ідею привітання з Днем бухгалтерасмачну листівку, пряник «Найкращій бухгалтерії» і вручіть його своїм дорогим бухгалтерам, таким важливим для нас усіх людям.

 

На листівку-пряник "Найкращій бухгалтерії", крім цієї справедливої номінації, ми з задоволенням нанесемо і ваше привітання з Днем бухгалтера.

Єдине обмеження - довжина тексту, який може містити не більше 4 недовгих рядків. 

Деталі ви можете обговорити з менеджером нашго інтернет-магазину під час уточнення параметрів замовлення.

 

Смачна листівка «Найкращій бухгалтерії» випечена зі спеціально підготовленого медового тіста, з додаванням прянощів, що створюють неймовірний смак і незабутній приємний аромат.

 

Медова листівка «Найкращій бухгалтерії» двошарова, з начинкою. Додавання начинки між двома медовими коржами робить виріб неймовірно смачним і мяким, тому ваше привітання з Днем бухгалтера стане одним суцільним задоволенням.

 

Смачна листівка «Найкращій бухгалтерії» покрита цукровою поливою з додаванням харчових барвників.

 

Ми дбаємо про те, щоб смакові властивості пряника «Найкращій бухгалтерії» зберігалися якомога довше, для чого упаковуємо його у прозору харчову плівку.

 

Замовлений вами пряник-листівка «Найкращій бухгалтерії» буде виготовлено безпосередньо для вас протягом кількох днів, тож ви отримаєте виріб відмінної свіжості.

 

Ми відправимо смачну листівку, пряник «Найкращій бухгалтерії», вже на третій день після замовлення, тому просимо вас врахувати цю обставину, щоб ваше привітання з Днем бухгалтера було вчасним.

Відгук
Залишити відгук
Ім`я
E-mail
Текст коментаря
Оцінка для продукту