Хіти: 1753

Медовий пряник-листівка "З Днем залізничника"

Артикул: Л4214
Кількість
Вага пряника - 1000 г. Начинка - згущене молоко
120.00 грн

Хочете зробити оригінальний подарунок до дня залізничника? Солодка листівка "З Днем залізничника" якраз і стане таким незвичним оригінальним подарунком.

 

І, зауважте, вам вже не потрібно шукати додаткові подарунки, адже наша смачна листівка - це водночас і подарунок, і привітання.

 

Ми можемо написати на нашій смачній листівці і ваш вітальний текст, ім'я того, хто святкує свій день, та інші слова, які ви б хотіли йому написати. Єдине обмеження - довжина тексту, який може містити не більше 4 недовгих рядків.

 

Ці подробиці ви можете повідомити менеджеру нашої інтернет-крамниці під час уточнення параметрів замовлення.

 

Пряник-листівка "З Днем залізничника" виготовлений зі спеціально підготовленого медового тіста, з додаванням спецій, що створюють неймовірний смак і незабутній приємний аромат.

 

Ця смачна медова листівка двошарова, з начинкою. Додавання начинки між двома медовими коржами робить наш виріб неймовірно м’яким, смакувати яким – одне задоволення.

 

Смачна листівка "З Днем залізничника" покрита цукровою харчовою поливою. Ми дбаємо про те, щоб смакові властивості пряника зберігалися якомога довше, для чого упаковуємо його у прозору харчову плівку.

 

Замовлений вами пряник-листівка "З Днем залізничника" буде виготовлено безпосередньо для вас протягом кількох днів, тож ви отримаєте виріб відмінної свіжості.

 

Ми відправимо смачну листівку, пряник "З Днем залізничника", вже на третій день після замовлення, тому просимо вас врахувати цю обставину, щоб встигнути вчасно з подарунком на ваше свято.