Наближаються новорічні свята і кожного року ми готуємо подарунки під ялинку для рідних та близьких людей. Не виключенням є і колеги та співробітники по роботі. Із дня у день пліч о пліч ви крокуєте уперед і виконуєте поставлену роботу. Ви, напевно, задавали вже собі питання - що ж подарувати колегам по роботі та партнерам?

Батьох цікавить питання - скільки можна зберігати медові пряники? Адже при неправильних умовах зберігання, вони можуть швидко стати несвіжими та твердими.

День автомобіліста і дорожника - професійне національне свято працівників дорожнього господарства і автомобільного транспорту, який в Україні відзначається щорічно в останню неділю жовтня. Це свято отримало офіційний державний професійний статус в 1993 році.

 Ми є те, що ми їмо! Так говорить одна давня мудрість.16 жовтня у всьому світі відзначається День Здорового харчування. Його метою є залучення уваги громадськості до проблем харчування у сучасному суспільстві.

Кожного року в багатьох країнах світу відзначається День Шефа, це свято ще називають Національний День Боса. Це свято відзначатимуть керівники колективів усіх рівнів.

 15 жовтня у всьому світі відзначається Всесвітній день миття рук. Його оголосила Організація Об’єднаних Націй, зокрема ЮНІСЕФ Дитячий фонд ООН. Експерти відзначили, що миття рук може врятувати тисячі життів, зокрема дитячих, кожного дня.

 14 жовтня 2016 року Україна буде святкувати День українського козацтва, День Захисника України, Міжнародний день стандартизації, Всесвітній день яйця і Покрову Пресвятої Богородиці.

 Трішки історії про свято

 

У 1996 році важлива роль яєць у доступному та здоровому харчуванні людства підштовхнула International Egg Comission заснувати Всесвітній День Яйця, який відзначається у другу п'ятницю жовтня щорічно.

Щирі почуття, такі як гордість та повага, охоплюють серця все більшої кількості прихильників незламної та волелюбної неньки України. Уявіть собі ситуацію, що вас запросили на свято, господар якого щиро цінує свою Батьківщину, поважає її давні традиції, історію та культуру? У вас відразу виникає запитання що подарувати?

Декілька цікавих варіантів декорування кімнати до свята ми приготували спеціально для вас.