• fb
  • yb
 067 539-06-80
 050 303-24-19
 
У вашому кошику
0 Пусто

День автомобіліста і дорожника - професійне національне свято працівників дорожнього господарства і автомобільного транспорту, який в Україні відзначається щорічно в останню неділю жовтня. Це свято отримало офіційний державний професійний статус в 1993 році.

 

У цей день вітають всіх, хто пов'язаний з автомобілем і дорогами. Що подарувати на день автомобіліста, і які подарунки на день автомобіліста вибрати - з Вами про це ми зараз і поговоримо.

Що подарувати на день автомобіліста? Це питання ви, напевно, задавали собі не один раз. Зараз дуже багато банальних речей, які можуть підійти в якості подарунка до цього свята, але хочеться подарувати щось особливе, що відіб'ється у пам'яті людини на довгі роки. Медові пряники у вигляді листівки або машинки можуть стати оригінальними подарунками до цього дня.

 

Солодка листівка до Дня автомобіліста.

 

Це ідеальний оригінальний подарунок, який обов'язково сподобається всім, не в залежності від статі та віку. Листівка підійде як в якості подарунка на день народження автомобілісту, або подарунка на його професійне свято. Пряник-листівка "З Днем автомобіліста" виготовлений із медового тіста, з додаванням спецій, які створюють неймовірний смак і незабутній приємний аромат.

 

Ця смачна медова листівка двошаровий, з начинкою. Додавання начинки між двома медовими коржами робить виріб неймовірно м'яким, смакувати яким - одне задоволення.

 

Такий подарунок обов'язково сподобається вашому автомобілісту, і буде не тільки красивим, але і корисним подарунком, який можна буде з великим задоволенням з'їсти.

  

 

Пряник-машинка та інші медові пряники - оригінальний подарунок на день автомобіліста. Вони будуть виготовлені спеціально для вас під замовлення, тому будуть свіжими і смачними.

 

Медова "Машинка" буде упакована в прозорий харчовий пакетик, який збереже її від забруднень і пересихання, і одночасно буде служити ошатною упаковкою, в якому ця прянична машинка дійсно виглядає як найкращий подарунок.

 

Такі смачні машинки можна подарувати і дитині, і колезі по роботі, і друзям, і родичам до різноманітних свят. Вони підкреслять тематику свята, і стануть смачними та корисними подарунками до цього дня.

 

Якщо ви будете шукати подарунки на День автомобіліста - зробіть оригінальний і водночас смачний подарунок, який ніхто і ніколи не забуде.

VESELIVKA.ua