• fb
  • yb
 067 539-06-80
 050 303-24-19
 
У вашому кошику
0 Пусто

Наближаються новорічні свята і кожного року ми готуємо подарунки під ялинку для рідних та близьких людей. Не виключенням є і колеги та співробітники по роботі. Із дня у день пліч о пліч ви крокуєте уперед і виконуєте поставлену роботу. Ви, напевно, задавали вже собі питання - що ж подарувати колегам по роботі та партнерам?

 

Подарунок повинен бути недорогим і водночас корисним та приємним – таким, який би навіював новорічну атмосферу. Ми зібрали ідеї таких гарних новорічних подарунків і вирішили поділитися ними з вами, розглянувши подарунки для жінок-колег, чоловіків-колег і уніерсальні подарунки для всіх співробітників.

 

Подарунки, які порадують жінок-колег, можуть бути такі.

 

Новорічні кулі для ялинки, які запаковані в ошатну упаковку.

 

Це гарний і водночас недорогий подарунок, який буде корисним для кожної жінки. Ялинкові прикраси, особливо скляні та ручної роботи користуються великою популярність. На кульці може бути зображений символ наступаючого року та різні написи. Такий подарунок може слугувати довгі роки, нагадуючи про людину, яка його подарувала.

 

Керамічні фігурки чи м’які іграшки, які відповідають символу наступаючого року.

     

Недорогий подарунок, який буде слугувати прикрасою для вашої оселі та буде нагадувати про людину, яка вам його презентувала. Фігурки можуть бути різного кольору та розміру. Так як 2017 рік – рік вогняного півня – з нагоди свята можна придбати фігурку красивого півня чи м’яку іграшку відповідного кольору.

 

Календарі на наступаючий рік.

 

Це недорогий і оригінальний подарунок, який можна буде залишити як і в офісі, так і принести додому. В залежності від того, яким буде цей календар, можна буде ним користуватися і вдома і на роботі. Оберіть настінний чи настільний календар з яскравим зображенням півня і привітайте своїх колег.

 

Гарні свічки чи підсвічники.

 

Свічки разом із підсвічниками яскравого червоного кольору стануть гарним подарунком з нагоди Нового Року. Цей подарунок є більш ніжним та романтичним і стане у нагоді гарній та коханій дівчині.

 

Гелі для душу в подарункових упаковках.

 

Це один із банальних подарунків, які звикли дарувати жінками. Він є корисним і не здивує зовсім людину, якій збираються дарувати такий подарунок. Легше всього обрати подарунок такого плану, адже до новорічних свят у всіх супермаркетах країни є мільйон таких подарункових наборів.

 

Фігурне косметичне мило.

 

Цей подарунок стане оригінальним і нешкідливим, адже мило ручної роботи виготовлено тільки з натуральних інгредієнтів. Люди, які виготовляють такі мильні фігурки, до кожного року готують новинки - фігурки у вигляді символів наступаючого року.

 

Зігріваючі устілки для взуття чи аналогічні грілки для рукавичок.

 

Прогрес у світі вже дійшов до того, що в інтернет крамницях можна придбати устілки для взуття з підігрівом чи рукавички, які самі зігрівають. Це дуже оригінальний подарунок, який буде корисним для людини і покаже їй ваші хвилювання за неї. Але наскільки це все є дійсно дієвим, ми не перевіряли – тому вирішувати лише вам.

 

Аромолампа чи аромомедальйон для ефірного масла.

 

Цей подарунок може підійти не всім вашим колегам. Оскільки, у деяких людей може бути сильно виражена алергічна реакція на запахи різної етиології. Якщо ви впевнені на сто відсотків, що цей подарунок сподобається – оберіть його, але знайте, він підходить більше до категорії романтичних подарунків.

 

Точилка для олівців у вигляді забавної фігурки.

 

Гарний та кумедний подарунок для вашої колеги. Якщо кожного для в обов’язки вашої роботи входить багато писати – цей подарунок якнайкраще підійде для подарунка для цього свята. Цей недорогий та корисний подарунок буде нагадувати про вас кожного разу, коли буде потрапляти до рук.

 

Корисний подарунок для кухні: баночка з перцем, оснащена кришкою-мельничкою.

 

Це недорогий подарунок, який дійсно буде корисним у повсякденному господарюванні. В цю ємність кладеться перець горошок, і перед тим як потрібно до страви його додати – прокручуються кришечка і відразу мелеть перець. Гарна річ для кожної господині. Оберіть таку баночку і зробіть приємне вашій колезі чи партнеру по роботі.

 

Ці всі подарунки, що були згадані вище – гарно підійдуть для жінок, а от що ж подарувати чоловікам колегам ми зараз з вами і розглянемо.

 

Пляшка горілки, інші спиртні напої в подарунковій упаковці.

 

Це гарний і недорогий подарунок – який, мабуть, сподобається всім чоловікам. Оберіть напій в картонній ошатній коробці і зробіть презент до свята.

 

Підставка під чашку.

 

Оригінальний подарунок, який уподобають всі чоловіки. Кожного дня, прийшовши на роботу люди смакують кавою чи чаєм. Такий подарунок стане корисним, адже на робочому столі не буде слідів від чашки.

 

Килимки для комп’ютерної миші з чоловічими малюнками і веселими написами.

 

Гарний подарунок для тих, хто має стаціонарний комп’ютер. Зараз дуже великий вибір таких аксесуарів, і кожному чоловікові можна обрати подарунок з індивідуальним написом чи малюнком, який буде символізувати чи виражати саме його.

 

Письмові ручки у вигляді гвинтівок.

 

Оригінальний подарунок, також може бути як сувенірна річ. Ручка повністю передає вигляд гвинтівки, але у дуже зменшеному вигляді. Запакувавши такий подарунок в гарну коробку, ви зможете здивувати ваших колег.

 

Силіконові килимки для тримання телефону та інших дрібниць в автомобілі.

 

Гарний та корисний подарунок для тих чоловіків, які мають власний чи службовий автомобіль та користуються ним щодня. Щоб він знаходився на видному місці, треба покласти на нього телефон і він не впаде при русі автомобіля.

 

Ароматизатори повітря, шкребки і водогони для автомобільного скла.

 

Це корисний подарунок для чоловіків, які кожного дня проводять багато часу в автомобілі. Цей подарунок приємно здивує і ваш колега буде задоволений – саме головне здогадатися, який аромат подобається більше всього.

 

Оригінальні стікери для заміток.

 

Якщо робота вашого колеги кожного дня пов’язана з великим документообігом – подаруйте оригінальні стікери. Вони нагадають про важливі справи, які потрібно зробити у першу чергу.

 

Письмову ручки з ковпачками у вигляді ложок та вилок.

 

Дуже оригінальний подарунок, саме головне – недорогий. Він, можливо буде комусь корисним в деяких життєвих ситуаціях. А там, яке буде призначення у цього подарунку, буде вирішувати його власник – чи це буде як корисний подарунок, чи просто сувенірний та оригінальний.

 

Розгалужувач, який дозволяє використовувати один порт для декількох пристроїв.

 

Корисний подарунок для тих чоловіків, які проводять багато часу за комп’ютером і ведуть великий документообіг. Вони будуть раді такому подарунку, адже одночасно вони зможуть користуватися декількома електронними носіями інформації.

 

Всі вищевказані подарунки поділялися на жіночі та чоловічі, але що ж робити якщо всім потрібні однакові подарунки? Вихід завжди є – універсальні подарунки для всіх колег чи партнерів. Давайте зараз ми з вами розглянемо їх.

 

Цукерки.

 

Хороший, недорогий та смачний подарунок, який буде пасувати і чоловікам і жінками. Вибір цукерок на сьогоднішній день дуже великий, все залежить від суми, на яку ви розраховуєте.

 

Шампанське.

 

Гарний подарунок, який всім сподобається. До Нового року є багато цікавих пропозицій і акцій в подарункових упаковках.

 

Чай чи кава.

   

Оригінальний подарунок для любителів цього напою. Якщо обрати подарунком набір чаю чи кави різних країн світу – це стане дуже корисним та смачним подарунком. Тоді робочі дні ваших колег будуть проходити набагато швидше, адже буде чим посмакувати.

 

Прянички у вигляді тематичних фігурок чи смайлики з побажаннями.

 

Гарний та одночасно корисний подарунок до різних свят. Прянички бувають різні – імбирні, медові та інші. У наш час їх роблять у вигляді різних фігурок з начинкою та без.

 

Які ж краще обрати? Можливо такі, які б були натуральними та смачними? Завжди потрібно обирати недорогі та якісні продукти – наші медові полтавські прянички з начинкою те, що вам потрібно. Пряники виготовлені виключно з натуральних інгредієнтів та по старому полтавському рецепту. Скуштувавши такий пряничок лише один раз, ви обов’язково повернетеся ще за замовленням.

 

Надіємося, що вам будуть у нагоді наші рекомендації, та ви оберете самий гарний, оригінальний, корисний та недорогий подарунок для ваших колег та партнерів. Бажаємо вам успіхів та з наступаючими новорічними святами.

VESELIVKA.ua