• fb
  • yb
 067 539-06-80
 050 303-24-19
 
У вашому кошику
0 Пусто

Чи пам’ятаєте Ви свою улюблену вчительку? Саме час згадати про неї сьогодні, адже скоро, а саме 2 жовтня - день Вчителя і у Вас є можливість подарувати смачний пряник з начинкою, зроблений нашими майстрами.

 

 

Для цього Вам потрібно написати коротеньку розповідь у коментарях до цього посту про свою улюблену вчительку, при бажанні додати фото.

 

Той хто набере найбільшу кількість лайків за свій пост, зможе привітати вчителя солодким подарунком від "Веселяника" для привітання.

 

Голосування триватиме до 25 вересня 23.59.

 

Переможець буде обраний 26 вересня. 

 

Для інформації:

День працівників освіти або День учителя — професійне свято працівників освіти України. Відзначається щорічно у першу неділю жовтня. Свято вчителів почали відзначати в СРСР з 1965. Це професійне свято всіх вчителів, викладачів і працівників сфери освіти — день, у який відзначається роль і заслуги вчителів у процесі якісної освіти на всіх рівнях. Зараз День учителя можна назвати одним із найулюбленіших професійних свят. В першу неділю жовтня і напередодні цього дня учні шкіл, технікумів, училищ, вишів вітають своїх педагогів, традиційно вручаючи їм квіти, сувеніри і солодощі, хто як забажає.

VESELIVKA.ua