• fb
  • yb
 067 539-06-80
 050 303-24-19
 
У вашому кошику
0 Пусто

 15 жовтня у всьому світі відзначається Всесвітній день миття рук. Його оголосила Організація Об’єднаних Націй, зокрема ЮНІСЕФ Дитячий фонд ООН. Експерти відзначили, що миття рук може врятувати тисячі життів, зокрема дитячих, кожного дня.

 

Брудні руки стають однією із головних причин високої смертності серед дітей в Азії та Африці. Через те, що у людини немиті руки в її організм можуть потрапити різні забрудники. Це можуть бути хвороботворні мікроби вірусної пневмонії, холери, грипу, гепатиту та гострих респіраторних хвороб.

 

Всесвітній день миття рук покликаний спеціально нагадати дорослим про важливість цієї процедури. Цього дня прийнято навчати дітей у навчальних закладах та вдома правильному миттю рук, пояснювати їм навіщо і коли це потрібно робити.

 

Навіщо всім потрібно мити руки

 

 

Миття рук є ефективною гігієнічною процедурою, яке перешкоджає розповсюдженню різних збудників захворювань. Загальна звичка робити цю гігієнічну процедуру перед їжею і після туалету могла б знизити рівень смертності від діареї на половину та на чверть скоротити смертність від респіраторних інфекцій.

 

Як правильно вимити руки

 

Щоб гарно вимити руки, перед цією процедурою потрібно зняти всі прикраси і засукати рукава. Коли ви намилюватимете руки, особливу увагу приділіть кінчикам пальців, між пальцевих проміжків та простору під нігтями. В цих місцях відбувається найбільше скупчення мікробів. Потріть як слід круговими рухами і змийте водою. Потім повторно намильте, щоб видалити мікроби з пор, які відкрилися під час першого миття. Не забудьте, щоб вимити руки їх потрібно тримати під проточною водою не менше 30 секунд, при цьому вода повинна бути комфортної температури. Витирайте руки після миття чистим рушником, який потрібно міняти кожного дня.

 

Коли у вас вимиті, чисті руки ви із великим задоволенням можете скуштувати медові смаколики із нашої інтернет- крамниці.

VESELIVKA.ua