• fb
  • yb
 067 539-06-80
 050 303-24-19
 
У вашому кошику
0 Пусто

 Ми є те, що ми їмо! Так говорить одна давня мудрість.16 жовтня у всьому світі відзначається День Здорового харчування. Його метою є залучення уваги громадськості до проблем харчування у сучасному суспільстві.

 

Здорове харчування є одним з головних аспектів способу життя людини та факторів його здоров’я. За деякими даними Всесвітньої організації здоров’я 80% захворювань пов’язані тією чи іншою мірою з харчуванням, а 40% з них безпосередньо з самим фактором харчування людини.

 

Здорове оптимальне харчування дозволить знизити ризики розвитку таких хвороб, як серцево-судинні, онкологічні, шлунково-кишкового тракту та інших поширених хвороб. Воно може сприяти поліпшенню самопочуття людини, бадьорості, енергійності та активності.

 

Деякі поради для коректування здорового харчування.

 

- Кількість випитої питної води повинна складати не менше 2 літрів на добу

- Овочі та фрукти також містять воду

- Ніколи не пропускайте сніданок, адже він заряджає ваш організм енергією

- Віддайте перевагу вживанню свіжих фруктів та кольорових овочів

- Обов’язково введіть у свій раціон вживання вівсянки, макаронів із твердих сортів пшениці, коричневий рис та цілісно зерновий хліб

- Обмежте вживання продуктів що містять у своєму складі цукор

 

 До будь-яких свят, і просто до чаювання ви можете спробувати натуральні медові полтавські пряники, які виготовлено із безпечних та натуральних продуктів без хімічних домішок. Це безпечні смаколики, які уподобають навіть вимогливі гурмани.

 

Дотримуючись порад, ви зможете зберегти своє здоров’я, адже коли його не має, нічого вам не допоможе.

VESELIVKA.ua