• fb
  • yb
 067 539-06-80
 050 303-24-19
 
У вашому кошику
0 Пусто

Кожного року в багатьох країнах світу відзначається День Шефа, це свято ще називають Національний День Боса. Це свято відзначатимуть керівники колективів усіх рівнів.

 

У 1958 році Патріція Хароскі, яка працювала секретарем у компанії State Farm Insurance Company, запропонувала запорядкувати нове свято, яке було посвячене улюбленому керівникові.

 

1962 року це свято було офіційно утверджене губернатором американського штату Іллінойс Отто Кернером.

 

Спершу ідея цього свята була такою, що співробітники вітають свого керівника і виражають йому свою подяку за те, що він був чесним і хорошим на протязі року.

    

Цього дня 16 жовтня 2016 року традиційно звучать вітання на адресу всіх людей, котрі займають керівні пости. Співробітники виражають захоплення та любов до свого шефа, дарують квіти та подарунки у вигляді сувенірів. В деяких колективах склалася своєрідна традиція привітання, одягнувшись у смішні костюми вітати керівника кумедною піснею чи смішними віршами.

 

Наші майстрині, з нагоди цього свята спекли медову листівку-вітання, яка виконана дуже гарно. Ви можете замовити листівки-привітання до різних свят у інтернет крамниці Veselivka.ua.

VESELIVKA.ua