• fb
  • yb
 067 539-06-80
 050 303-24-19
 
У вашому кошику
0 Пусто
Віктор Чубенко – власник інтернет-крамниці "Веселівка"

Настав час споживати більше натурального, такого, що не містить хімії, подумав якось я і вирішив не лише сам змінити свій образ життя, а й запропонувати те, що сам би вибрав для себе, для інших, хто дбає, або починає дбати за себе.

 

Мене звати Віктор Чубенко, мені вже за 50 років, я живу в Полтаві.

Половину свого життя я займався видавництвом медіа, зокрема, видавав регіональну газету безплатних оголошень "Жовта газета", яка існує ще й донині у друкованому і електронному варіантах.

Кому цікаво, заходьте на zhovta.ua

 

Цій крамниці – Веселівці, її формуванню, я приділяю багато уваги, нехай вона лише на початковій стадії розвитку.

Але дивіться, будь-ласка, не на це, а на її наповнення.

Перший, пілотний продукт "Веселівки" – натуральна зернова кава свіжого обсмаження.

Цей продукт потрапив до нас невипадково, адже він випускається в Полтаві і не раз був мною опробуваний. 

Як ви вже мабуть зрозуміли, крамниця буде наповнюватися продуктами, які не містять хімії, мають натуральні компоненти, або й зовсім такими, які називають органічними.  

 

Отже, перший принцип, на якому базується робота інтернет-крамниці "Веселівка": все, що тут продається, тестується на рівні "сподобалося – не сподобалося", і якщо якість влаштовує мене особисто, цей товар потрапить на полиці.

Щоправда, я не можу гарантувати, що я такий уже високий експерт, тому до оцінки залучаються ще й інші люди, які не збрешуть, а об'єктивно допоможуть оцінити якісні характеристики продуктів, які я хотів би залучити до крамниці. 

 

А ще я думаю, що "видно пана по халявам", тобто, якщо подивитися, як організоване виробництво продукції, яка його культура, можна зробити певні висновки щодо самої продукції.

Тому, в міру можливостей, я роблю візити на виробництво до постачальників крамниці, або ж, як варіант, намагаюся поговорити з компетентними у виробництві особами, а результатами поділитися з вами.

Вам, моїм любим покупцям, це допоможе зробити більш усвідомлений вибір щодо того, що ви збираєтеся придбати. 

 

Думаю, вам важливо дізнатися і про цінову політику  крамниці, тож інформую: принципи такі, що ціна або виробника, або наближена до неї, бо не завжди вдається домовитися про достатній рівень знижки, який би покривав видатки і дозволяв заробити і крамниці.

 

І ще одне – обслуговування. Я прагну встановити високі стандарти обробки замовлення, тож очікую, що і в цьому "Веселівка" вам припаде до душі. 

 

Якщо все це для вас звучить обнадійливо, вибирайте інтернет-крамницю "Веселівка" коли захочеться натурального, органічного, або ж просто свіженького.

 

То до покупок, чи що?