• fb
  • yb
(067) 5390680
(050) 3032419
(0532) 648008
У вашому кошику
0 Пусто

ФІЛЬТР

Product Characteristics:
Вид
Пропозиція
До якої події
Подарунки для
До якого свята
До професійного свята
Доставка
Партії

Дитячі пряники – оригінальні солодкі подарунки

Сортування:
orderby
Відображати:
від 15.00 грн
Термін надходження: від 3 днів
від 15.00 грн
Термін надходження: від 3 днів
від 15.00 грн
Термін надходження: від 3 днів
від 15.00 грн
Термін надходження: від 3 днів
від 15.00 грн
Термін надходження: від 3 днів
від 11.25 грн
Термін надходження: від 3 днів
від 11.25 грн
Термін надходження: від 3 днів
від 15.00 грн
Термін надходження: від 3 днів
від 15.00 грн
Термін надходження: від 3 днів

Як засвітити очі дитини радістю.

 

     На відміну від дорослих, діти радіють всьому на світі, а особливо – тим маленьким знакам уваги, які дорослі час від часу роблять своїм малюкам у вигляді подарунків.

     Погодьтеся, дяді і тьоті, які читають ці рядки, хіба ви й самі не відчували миті радості, коли ваше маля радіє дарункові від вас, хай це буде хоч дорога лялька, або ж машинка з дистанційним керуванням, чи дріб'язок на кшталт повітряної кульки?    

     Подарунки для дітей – неначе запрошення у світ гри, той простір, у якому діти перебувають тривалий час до миті, коли зовсім подорослішають. Тільки уявіть, що відчуватиме дитина, коли отримає такі надзвичайо оригінальні солодкі подарунки у вигляді цікавих пряничків у формі сови, пташки, машинки чи будь-який інший, але з характером? Для неї це, перш за все, образ, який містить в собі пряник, а вже потім – їжа. У випадку з неїстівним подарунком – спочатку якийсь новий світ, наприклад, дитяча залізниця, а вже потім – гра у неї.

     Звісно, діти – суворі судді щодо смакових якостей пряників. Вони не вміють вдавати, що їм смакує, якщо насправді воно несмачне. Іноді ми чуємо від батьків, як їхні малюки з'їдають пряничок до решти: для батьків це показник високих смакових якостей їхнього подарунку, адже дитину не довелося примушувати їсти, як це іноді буває. 

     Не одними пряниками, як то кажуть, будеш жити, є ще і цукерки, і торти, і тістечка – світ дитячих солодощів великий і різноманітний. Кожен виробник намагається створити чим більш оригінальні солодкі подарунки, змагаючись за увагу своїх покупців. На фоні неймовірного різноманіття упаковок з солодким іноді навіть важко розрізнити, яка якість чекає на нас всередині. Для цього потрібно купити не надто дешеву упаковку, щоб перевірити її вміст. Шкода тільки, що час від часу трапляються розчарування: у зовні досконалій коробці з цукерками можуть виявитися не надто смачні – кожен з нас може розповісти не одну таку історію, чи не так? І вдвічі прикро, якщо розчарується дитина, адже не для того батьки купували і радісно несли гарну коробку з солодким подарунком, щоб побачити байдужість в очах дитини.

     За наші ж прянички ми впевнені: ви і ваш малюк не будуть розчаровані, бо як зовні так і всередині ви отримаєте вироби, який зроблено з думкою про тих, хто їх споживатиме. Медові пряники від "Веселяників" – поєднання відмінного зовнішньго вигляду і не менш чудового смаку. Велике різноманіття форм пряників дозволяє зробити вибір солодкого подарунку і для дівчинки, і для хлопчика. 

     Полистайте наш каталог на сайті, переконайтеся в цьому самі. Запрошуємо вас ознайомитися з текстом про те, з чого складаються і як робляться наші медові пряники – він знаходиться внизу сторінки, якщо перейти за цим посиланням.

     І не тягніть з рішенням, замовляйте і даруйте ці оригінальні солодкі подарунки для своїх діточок, вони надто швидко виростають, щоб ми з вами мали право на зволікання. 

 

Ваші "Веселяники"