Пряничні чоловічки

Сортування:
orderby
Відображати:
від 15.00 грн
Термін надходження: від 3 днів
від 15.00 грн
Термін надходження: від 3 днів
від 11.25 грн
Термін надходження: від 3 днів

Позбавте себе труднощів — замовте смачні, гарні і безпечні вироби у потрібній кількості!

 

Пряники – чоловічки – це кондитерські вироби, які мають обриси чоловічків і які стали популярними вже багато років тому, як в Європі, так і у нас, на Україні.

Зокрема, на Полтавщині, пряничні чоловічки відомі у формі жіночої фігурки – барині і фігурки вершника на коні – сідачка. 

Без цього чудового виробу у вигляді людської фігурки, нині важко уявити новорічні та різдвяні свята.

Хоча дарувати пряничних чоловічків можна з різних приводів, незалежно від них радість і дітям і дорослим забезпечено.

 

Звичайно, це одношаровий пряник з тіста, до якого додано імбир, через що їх іноді називають імбирними пряниками. Та майстрині «Медових ласощів «Веселяників» вдосконалили своїх пряничних чоловічків: тут вони складаються з двох половинок пряничного коржа, перемащених посередині смачною начинкою зі згущеного молока.

В результаті вийшли дуже смачні, м’які, оригінальні вироби, які з гордістю пропонуються любителям солоденького в нашій інтернет-крамниці.

 

Випекти пряничного чоловічка наче не так і складно, в принципі, це може зробити будь-яка господарка, яка має трохи навиків у виробленні кондитерських виробів з тіста.

Та особливістю наших пряничних чоловічків є незвичний склад тіста, до якого, крім імбирю, додається ще сім спецій і натуральний мед.

Все це і створює неповторний смак наших солодких виробів. 

А ще потрібно врахувати ошатне оздоблення кольоровими глазурями, яке надає характеру кожній фігурці чоловічків.

 

Треба додати, що пряничні чоловічки від «Веселяників» не містять в собі шкідливих добавок, використані лише натуральні складники: борошно, яйця, патока, спеції і, як вже зазначалося, справжній бджолиний мед.

Все це дозволяє нам стверджувати, що наші вироби цілком безпечні для вживання і дітьми і дорослими.

На підтвердження цих слів можемо додати і доказ у вигляді «Сертифікату відповідності» - документу, який видано органом державного стандарту як свідчення відповідного якісного складу виробу і належно організованого процесу виробництва.

 

Ціни на наші вироби – пряничні фігурки дівчинки, хлопчика і малюка – невисокі, цілком демократичні, тому можна замовляти і купувати не поодинці, а в тій кількості, яка вас повністю задовольняє.

Всі чоловічки буде швидко випечено і доставлено за вашою адресою у будь-яке місто України. Ви гарантовано отримаєте свіжі, якісні і смачні вироби.

А ще не забудьте додати до замовлення й інші прянички нашого виробництва. 

 

Замовляйте швидше!