Як можна заробити на майстер-класах по розпису медових пряників-веселяників, або як весело і змістовно провести час зі своїми дітьми, рідними та друзями за допомогою нашої смачної продукції.  

     

     Вже протягом декількох років ми успішно проводимо майстер-класи по розпису наших медових пряників-веселяників. І хоч розпис фігурних пряників з начинкою традиційно не практикується, все ж у нас виходить просто чудово - діти і дорослі у захваті. То ж ми й подумали, якщо цікаво нам і полтавським дітям, то мабуть і вам сподобається проводити майстер-класи з розпису медових пряників-веселяників. 

     Для бажаючих ми пропонуємо заготовки медових пряників та набір кольорових глазурей для розпису, з використанням яких ви зможете проводити майстер-класи по розпису медових пряників для рідних, чи як постійне дохідне заняття.

     Але все це звучить досить тривіально. Краще ось так: станьте Феєю країни Веселяників, почніть дарувати радість діткам і дорослим! 

 

     Хочете дізнатися більше про нас, хто ми такі? Давайте знайомитися ближче. 

     Ми - виробники натуральних ласощів ручної роботи з додаванням меду.

Наше виробництво знаходиться в Полтаві, а продукція продається в різних куточках України. Основні наші вироби - медові фігурні пряники з начинкою, які ми покриваємо цукровою поливою, або розписуємо кольоровими харчовими фарбами. А ще ми проводимо майстер-класи для діток і дорослих - розписуємо медові прянички нашого виробництва.

 

     І ось що ми пропонуємо. Запрошуємо Вас приєднатися до нашого гурту і почати дарувати медові емоції дітям і дорослим.

     Організовуйте і проводьте майстер-класи по розпису для додаткового чи постійного доходу, або для розваги, а ми забезпечимо вас всім необхідним.

      А ще хотілося б вам розповісти, чому наші пряники кращі для проведення майстер-класів по розпису за будь-які інші. Інші, звісно, теж непогані, та знаєе ж, що кожен кулик своє болото хвалить. А якщо серйозно, то в наших пряників-веселяників дійсно багато достоїнств, про які ми і розповімо.

     А тепер важлива інформація про те, що робите ви, а що забезпечуємо ми. Особливих зобов'язань у вас немає - все, що ви маєте робити - у задоволення, або ж для отримання прибутку, організовувати майстер-класи з нашими пряниками. Ми переконані, що ви не залишитеся в програші, бо маємо досвід і численні відгуки про нашу продукцію. Бо майстер-клас майстер-класом, та врешті ми ж маємо справу з пряниками, який потім захочеться з'їсти. А їсти краще те, що смачніше. Ми натаякаємо на наші пряники-веселяники. 

     Медові ласощі "Веселяники" будуть раді бачити вас серед наших фей! Будемо раді розмістити фото з майстер-класа, який з нашими пряниками будете проводити вже ви.

 

Контактна форма знаходиться за цим посиланням.


ЛАСКАВО ПРОСИМО!