Як збільшити виручку вашого магазину?

Наша відповідь: додати до асортименту новий, оригінальний і перевірений товар.

 

 

 Завантажте презентацію в форматі PDF

 

Чим ми разом з вами «підкупимо» покупця?

 

- СМАКОМ – наші пряники дійсно смачні, ми робимо їх як для себе! Задоволений смаком покупець знову повернеться за новою покупкою до вашого магазину.

 

- ЯКІСТЮ – ми контролюємо складники і процес виробництва. Вас не турбуватимуть з претензіями щодо якості ні споживачі, ні контролюючі органи.

 

- СВІЖІСТЮ – ми постачаємо тільки свіжовипечені пряники. Задійте по максимуму весь термін реалізації нашого продукту – гарантовано продайте все!

 

- УПАКУВАННЯМ – кожен виріб має індивідуальне упакування, а гуртова упаковка забезпечує пряники від пошкоджень. Витрачайте свій час на важливі справи, а не на додаткові клопоти з поверненням чи заміною продукції.

 

- ПОСТІЙНОЮ ПРОПОЗИЦІЄЮ – ми гнучко реагуємо на зміну попиту і готові вчасно виконати замовлення будь-якої кількості. Заробляйте на надійних і відповідальних постачальниках.

 

- ВРІВНОВАЖЕНОЮ ЦІНОЮ – ми пропонуємо однакові оптові і дрібнооптові ціни для різних продавців. Залишайтеся спокійними: ваш покупець не побіжить шукати менші ціни на наші вироби.

 

- ПРОПОЗИЦІЄЮ ПО СЕЗОНУ – наш асортимент і досвід продажів забезпечить відповідну і вчасну пропозицію на сезонний попит. Наші знання про товар і його покупців просто збільшують ваш дохід.

 

- ЦІНА – ЯКІСТЬ – ми витримуємо цей баланс, щоб покупець купив, а магазин заробив. Ви можете робити достойні торгівельні націнки на відпускну ціну, щоб отримувати реальний дохід.

 

- ГОТОВНІСТЮ співпрацювати, задіяти власні канали комунікації в напрямку збільшення продажів. Гуртом і батька легше бити, а постачальник з продавцем разом зароблять вдвічі більше.

 

Як перевірити, чи все так і буде? Є лише один спосіб - ПОЧАТИ ПРАЦЮВАТИ!

 

Наші контакти:

 

(067) 5390680

(050) 3032419

(0532) 648008

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

veselivka.ua

Ознайомтеся з асортиментом та пропозиціями з нашої інтернет-крамниці.